
Кришка для унітаза
255 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 002039
+380505142873
- +380 (50) 514-28-73Telegram
- +380 (96) 035-92-96viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Сидіння з кришкою |
| Наявність мікроліфта | Ні |
| Матеріал | Пластик |
| Антибактеріальне покриття | Ні |
| Колір | Білий |
| Ширина | 350 мм |
| Довжина | 405 мм |
| Висота | 200 мм |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255 ₴


