
Трійник латунний 3/4" х 1/2" х 3/4" зовняшня різььа
97 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 003366
+380505142873
- +380 (50) 514-28-73Telegram
- +380 (96) 035-92-96viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трійник латунний 3/4" зовнішня (26мм) 1/2" зовнішня (21 мм) 3/4" зовнішня ( 26 мм) різьба
Тройник латунний з'єднувальний перехідний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип трійника | Перехідний |
| Матеріал трійника | Латунь |
| Умовний прохід | 20 мм |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Діаметр різьблення горловини | 3/4"Н |
| Діаметр різьблення першого торця корпусу | 1/2"Н |
| Діаметр різьблення другого торця корпусу | 3/4"Н |
| Робоче середовище | Рідке середовище, Неагресивне середовище, Масло, Вода, Газ, Повітря |
| Робочий тиск | 16 бар |
| Вага | 0.15 кг |
| Гарантійний термін | 1 років |
| Діаметр другого торця корпусу | 26 мм |
| Діаметр горловини | 21 мм |
| Діаметр виходів | 269 мм |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Призначення | Водопровід внутрішній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 97 ₴



