
Кришка для унітазу з мікро-ліфтом
1 430 ₴
- В наявності
- Код: 003328
+380505142873
- +380 (50) 514-28-73Telegram
- +380 (96) 035-92-96viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кришка сидіння для унітаза Sydanit біла дюропласт з мікроліфтом
Кришка для унітаза - маленький аксесуар, який призначений для захисту від поширення неприємних запахів, мікробів та бризок.
Деяких людей сильно дратує момент, коли кришка унітаза голосно ляскає об обідок чаші унітаза, ці удари поступово розбивають фарфорове або фаянсове покриття виробу. Для усунення цієї проблеми випускається сидіння для унітаза з мікроліфтом. За своєю суттю це складне сидіння на унітаз обладнане невеликим доводчиком, аналогічним тому, що використовується у дверях. Термін служби таких пристроїв обмежується лише якістю механізму доводчика, але навіть якщо він зламається, кришкою можна користуватися у звичайному режимі.
Переваги сидіння для унітаза з мікроліфтом:
- Кришки для унітазів виготовлені з матеріалу дюропласт, відрізняються підвищеною стійкістю до пошкоджень, подряпин з антибактеріальним покриттям.
- У цій кришці встановлена система плавного опускання - мікроліфтинг soft-close.
- Виріб легко миється і не вимагає особливого догляду. Просто протріть його вологою губкою, і кришка сяятиме чистотою.
- Протягом тривалого терміну служби, кришка не втрачає колір і не жовтіє.
Характеристики кришки для унітаза:
- Виробник: Sydanit
- Модель: Лотос
- Колір: білий
- Матеріал: дюропласт
- Особливості: мікроліфт soft-close (плавне закриття кришки)
- Ширина: 360 мм
- Довжина: 455 мм
- Відстань між кріпленнями: min 150 мм max 160 мм
- Вага: 2 кг
Комплектація кришки для унітаза:
- Кришка сидіння для унітаза Sydanit Лотос Soft - Close
- Кріплення кришки унітаза з мікроліфтом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Сидіння з кришкою |
| Наявність мікроліфта | Так |
| Матеріал | Дюропластів |
| Колір | Білий |
| Ширина | 350 мм |
| Довжина | 455 мм |
| Висота | 4 мм |
| Вага | 2000 г |
| Виробник | Sydanit |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 430 ₴



