Шланг для душу Zerix Silver F15
Силіконовий шланг для душу 150 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Антибактеріальне покриття | Ні |
| Виробник | Zerix |
| Кількість конічних гайок | 2 шт. |
| Захист від зламів | Ні |
| Матеріал шланга | Силікон |
| Діаметр конічної гайки | 1/2" |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр циліндричної гайки | 1/2" |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип насадки для душу | Ручний душ |
| Різьбове з'єднання | 1/2" |
| Стилістика дизайну | Класичний |
| Кількість режимів струменя | 5 |
| Матеріал насадки | Пластмаса |
Інформація для замовлення
- Ціна: 469 ₴


