Фільтр для капельного полива Presto 2" дисковий
Дискові фільтр Presto виготовлені з міцного пластику та призначені для механічного очищення води до 120 мікронів. Вирізняються пропускною здатністю, площею фільтрувального елемента.Фільт дисковий для крапельного поливання призначений для фільтрації потоку води, що проходить через фільтр, завдяки чому відбувається тонка очищення воды. Дисковий фільтр застосовується для роботи з питною або технічною водою з пропускною здатністю до 12 м. куб/год призначений для тонкого очищення води в системах крапельного поливання та зрошення. Тривалий термін експлуатації. Зручний в обслуговуванні. Заміна та ревізія дискового фільтри прості та не потребують особливих навичок.
- Діаметр — 1" (25 мм)
- Фільтрація — 120 мік
- Витрата води — 2-3 м/год
- Робочий тиск — 2-3 атм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto |
| Країна виробник | Китай |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Число ступенів очищення | 1 |
| Мінімальний тиск на вході | 1 атм |
| Максимальний тиск на вході | 10 атм |
| Приєднувальний розмір | 2" |
| Використання | Для холодної води |
| Стан | Новий |
| Тип | Фільтр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Зовнішня різьба | 1" |
| Діаметр шланга, що підключається | 1" |
- Ціна: 1 120 ₴


