Незамерзаючий кран: особливості та переваги Незамерзаючий кран — це спеціальний водопровідний пристрій, який запобігає замерзанню води в трубах та всередині самого крана. Він встановлюється через стіну будівлі, при цьому запірний механізм розташовується у теплому приміщенні. Такий кран особливо актуальний для холодних регіонів, де використовується для зовнішніх водопровідних систем, поливу, підключення шлангів тощо
. Як працює Головна особливість цього крана — розташування запірного механізму не біля виходу води, а в глибині стіни або під землею, де температура не опускається нижче нуля. При закритті крана вода автоматично зливається з його корпусу, що запобігає утворенню льоду і пошкодженню системи.
Переваги
• Захист від розриву труб через замерзання води.
• Зручність використання у зимовий період
• Збільшення терміну служби водопровідної системи.
Довжина 450 мм
Різьба 3/4"(26 мм)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Лидер |
| Страна производитель | Китай |
| Тип затвора | Пробковый цилиндрический |
| Условный проход | 20 мм |
| Рабочая среда | Вода |
| Тип присоединения | Резьбовое |
| Максимальная рабочая температура | 90 град. |
| Минимальное рабочее давление | 1 бар |
| Максимальное рабочее давление | 8 бар |
| Материал корпуса | Латунь |
| Способ монтажа | Горизонтальный |
| Привод | Ручной |
| Вес | 0.3 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр крана | 3/4" |
| Тип подключения | наружная-наружная |
| Назначение | Водопровод наружный |
| Пользовательские характеристики | |
| Минимальная рабочая температура | 0 |
- Цена: 568 ₴


