
Штуцер універсальний 3/4"-1"
15 ₴
- Готово до відправки
- Код: 002653
+380505142873
- +380 (50) 514-28-73Telegram
- +380 (96) 035-92-96viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
З'єднувач для шланга пластиковий
Діаметр 18-25 мм
Довжина 130 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал штуцера | Поліпропілен |
| Умовний прохід | 15 мм |
| Довжина | 13 мм |
| Робоче середовище | Вода, Повітря, Рідке середовище, Неагресивне середовище |
| Колір | Чорний |
| Вага | 0.1 кг |
| Гарантійний термін | 1 років |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 ₴

